دوربین آندوسکوپی
دوربین آندوسکوپی 0دوربین آندوسکوپی 1

دوربین آندوسکوپی

قیمت
۳۲۰,۰۰۰تومان
موجودی این محصول به طور موقت به اتمام رسیده است

  دوربین آندوسکوپی برای مشاغلی که با ابزار آلات صنعتی کار می کنند کارایی دارد و در محلی که با چشم نمی شود آنجا را مشاهده کرد با دوربین آندوسکوپی می توان تصویر گرفت. همچنین دوربین آندوسکوپی ضد اب است و میتوان در آب استفاده کرد. با قابلیت اتصال مستقیم به گوشی همراه. اطراف دوربین LED هایی جهت روشن نمودن محیط قرار داده شده تا تصویر برداری با کیفیت بالایی انجام شود.

   

  کابل دوربین آندوسکوپی با طول مناسب

  طول کابل دوربین ۲متر می باشد و میتوان به راحتی عکس برداری کند. میتوانید به عمیترین قسمتهای یک لوله دسترسی پیدا کنید و در تغییر مسیرها مشکلی نخواهید داشت زیرا جنس این لوله انعطاف پذیر است.

   

  اتصال به گوشی همراه

  دوربین آندوسکوپی  قابلیت اتصال مستقیم به موبایل را دارد و به صورت مستقیم تصاویر مکان مورد نظر را روی موبایل نمایش می دهد.قابلیت پشتیبانی از سیستم Android و IOS را دارد. همچنین دوربین به راحتی و به صورت مستقیم به گوشی همراه متصل می شود کابل usb دوربین اندوسکپی قابل نصب به کامپیوتر نیز هست.
  و میتوان با استفاده از کابل Av به تلوزیون نیز متصل کرد.

  کوچک ولی با کیفیت

  علیرغم ابعاد کوچک آن دارای کیفیت تصویر بالایی است. کیفیت تصاویر این دوربین HD است.

   

  منبع تغذیه دوربین آندوسکوپی

  دوربین آندوسکوپی میتواند برق خود را از باطری تامین کند و شما این امکان را دارید که دوربین را مستقیم به برق هم وصل کنید .

   

  دوربینی برای تمام مکان ها

  دوربین اندوسکپی دارای LED نور اطراف لنز جهت محفظه هایی که نور به میزان لازم وجود ندارد می باشد که در امور صنعتی بسیار کاربرد دارد. مناسب برای مشاهده نقاطی که دسترسی به آنها دشوار است ، مانند لوله، چاه ،سوراخ ، زیر آب ، داخل دیوارهای کاذب ، معادن و …


  کاربرد دوربین اندوسکپی در پزشکی

  نوع دیگر این دوربین، دوربین های پزشکی آندوسکوپی می باشد که برای بیمارانی که مشکل معده یا مری دارند استفاده می شود. دوربین فوق با دارا بودن کلیه امکانات دوربین های پزشکی، برای مصارف صنعتی ساخته شده است.
  مصارف دوربین فوق: تعمیر گاه خودرو ، لوله باز کنی و …

  مشخصات عمومی
  شناسه محصول۱۷
  عنواندوربین آندوسکوپی
  قیمت
  ۳۲۰,۰۰۰ تومان
  دسته بندیدوربین مداربسته

  دیدگاه خود را بنویسید

  محصولات مرتبط