دستگاه dvr 8 کانال 1080p

دستگاه dvr 8 کانال 1080p

قیمت مصرف کننده
۱,۷۰۰,۰۰۰
- ۹ %
قیمت
۱,۵۵۰,۰۰۰تومان
موجودی این محصول به طور موقت به اتمام رسیده است

  مشخصات دستگاه dvr 8 کانال 1080p:

  دستگاه DVR دو مگاپیکسل 8 کانال AHD 1080P قابلیت نمایش تصاویر دوربین های مداربسته تا دو مگاپیکسل یعنی 1080 و ضبط تصاویر با همان رزولوشن 2 مگاپیکسل یعنی 1080 را داراست و همچنین دارای قابلیت5in1یعنی با تغییر مود دستگاه میتواند انواع دوربین های مداربسته انالوگ – AHD – HDTVI-HDCVI و همچنین دوربین های مداربسته تحت شبکه IP را مدیریت و تصاویر انها را ضبط کند. برای اشنایی بیشتر با امکانات دستگاه DVR دو مگاپیکسل 8 کانال AHD 1080P پیشنهاد میشود حتما تا انتهای مطلب را بخوانبد

  قابلیت P2P دستگاه DVR 1080P

  دستگاه DVR رکوردر AHD هشت کانال 1080P دارای قابلیت انتقال تصویر بدون نیاز به IP Static و از طریق Cloud یا P2P بر روی گوشی های هوشمند android و IOS میباشد. این دستگاه از 8 عدد دوربین مداربسته و 4 عدد میکروفن پشتیبانی میکند.

  امکانات مهم دستگاه AHD DVR 1080P

  • قابلیت اتصال به شبکه : با وجود این قابلیت می توان دستگاه دی وی ار DVR خود را به شبکه داخلی یا اینترنت متصل کنید و تصاویر را به صورت زنده یا ضبط شده از طریق گوشی همراه مشاهده نمود.
  • موشن دتکشن یا تشخیص حرکت (Motion Detection) : این قابلیت امکان ضبط تصاویر را در هنگامی که حرکتی در جلوی دوربین اتفاق بیفتد فراهم می کند. به عبارتی با فعالسازی این قابلیت تنها زمانی تصویر ضبط می شود که حرکتی در روبروی دوربین انجام شود
  • جستجوی پیشرفته (Advanced search ) : این قسمت بر اساس زمان و حرکت شخص یا شی تنظیم شده است. این مدل DVR یک مقیاس زمان حرکتی در زمان های مختلف را به شما نمایش می دهند که شما می توانید فقط در ساعاتی که حرکتی صورت گرفته تصاویر را مشاهده کنید. به کمک این ویژگی همچنین می توانید زمان هایی که بیشترین تردد صورت گرفته است را نیز مشاهده کنید.
  • تنظیم تصاویر و ضبط : از طریق دستگاه دی وی آر DVR می توانید مواردی مثل تنظیم رنگ و نور در تصاویر و یا مدت زمان ذخیره سازی تصاویر را مشخص کنید.
  • کاور کردن بخشی از تصویر (Masking) : می توانید بعضی از فضا در تصویر را کادر بندی کنید تا هنگام ضبط، این مناطق از چشم دوربین مخفی بماند. به عنوان مثال به دلیل مسائل محرمانه یا حریم خصوصی نمیخواهید یک قسمت از محیط (مثلا قسمتی از مشاعات عمومی یا مشاعات همسایه) را کسی مشاهده کند ان قسمت را بصورت چهارخونه یا نامشخص نمایش دهد این قابلیت خیلی مهم است.
  • مدیریت کاربران (User management) : این امکان میتواند سطح دسترسی متفاوتی را برای کاربران فراهم سازد. به عنوان مثال مدیر میتواند تایین کند که یک کاربر می تواند مدیریت اصلی را در سیستم داشته باشد. در صورتی که کاربر دیگر تنها اجازه ضبط و نظارت تصاویر را داشته باشد.

  اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه DVR AHD

  دوربین های مداربسته AHD پرفروش ترین نسل دوربین های مداربسته میباشند. زیرا کیفیت و کارایی دوربین های دیجیتال را به همراه آسانی نصب دوربین های آنالوگ و با قیمت مناسب برای مصرف کننده به ارمغان می آورند. این نکته که دوربین های AHD نیاز به تنظیمات خاصی ندارد و صرفا با متصل کردن سیم ها نصب میشوند باعث شده تا بسیاری از افراد آماتور یا مبتدی بتوانند خودشان کار نصب دوربین ها را انجام دهند. دستگاه ضبط کننده DVR هشت کانال مدل 1080P با بهره گیری از پردازنده های قدرتمند Hisilicon قابلیت پشتیبانی از انواع دوربین های AHD، HDCVI، HDTVI، IP و CVBS را دارا میباشد.

  مشخصات عمومی
  شناسه محصول۴۰
  عنواندستگاه dvr 8 کانال 1080p
  قیمت مصرف کننده۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
  تخفیف۱۵۰,۰۰۰ تومان
  قیمت
  ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
  دسته بندیدوربین مداربسته

  دیدگاه خود را بنویسید

  محصولات مرتبط