دوربین اسپید دام مموری خور تشخیص چهره وای فای دار

دوربین اسپید دام مموری خور تشخیص چهره وای فای دار

قیمت
۱,۴۰۰,۰۰۰تومان
موجودی این محصول به طور موقت به اتمام رسیده است

  با پیشرفت علم و تکنولوژی دوربین های با کیفیت تر به طوری که چهره افراد مقابل دوربین مداربسته قابل تشخیص باشد وارد بازار شده است. این تکنولوژی در ابتدا چهره افراد را تشخیص داده و سپس با آنالیز تصویر به صورت هوشمند مشخصات ظاهری افراد را با دقت بالایی شناسایی کرده و ثبت می کند. سپس در مواقع مورد نیاز کاربر می تواند چهره یک فرد را در بین تصاویر ثبت شده دوربین مداربسته شناسایی و جستجو کند یا چهره یک شخص مورد نظر را در بین بسیاری از افراد دیگر شناسایی کند. شناسایی چهره به مراتب هوشمند تر و پیشرفته تر می باشد.

  این دوربین اسپید دام هوشمند با استفاده از پردازش سونی با دید در شب عالی قادر به تشخیص چهره افراد است به گونه ای که افرادی که در دید دوربین قرار می گیرند رو ثبت نموده و بعد از پردازش به دستگاه انتقال می دهد. ویدئو ذخیره شده روی دستگاه ضبط که کاربر قادر است با بررسی تصاویر افراد از ورود یا خروج فرد مورد نظر به میدان دید دوربین اطلاع پیدا کند. فرآیند شناسایی و تطبیق چهره فرد هنگام بررسی توسط عامل انسانی انجام می شود.

  این دوربین بیرونی دارای میکروفن و بلندگو بوده که به شما این اجازه را می دهد که در محیطی که دوربین مداربسته نصب است گفتگوی دو طرفه داشته باشید. همچنین شناسایی چهره افرادی که در قسمت های مختلف تردد میکنند از دیگر مزیت های این دوربین اسپید دام می توان برشمرد. مکان هایی که به عنوان نمونه می تواند این دوربین قرار بگیرد میتوان به درب های ورودی و خروجی مکان های مهم، ترمینال های مسافربری، فرودگاه ها، ساختمان های دولتی، بانک ها و مدارس، دانشگاه ها و… اشاره کرد.

   

  این دوربین مداربسته بیرونی قابلیت چرخش افقی و عمودی از راه دور توسط موبایل داراست و با این کار شما می توانید تمامی زوایای اطراف دوربین را از طریق موبایل و از راه دور مشاهده نمایید.

  با نصب این دوربین مداربسته می توانید از وقوع جرم احتمالی پیشگیری نمایید چون مجرمان می دانند که چهره آن ها توسط دوربین مداربسته شناسایی و ضبط می شود و در مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

  مشخصات عمومی
  شناسه محصول۴۹
  عنواندوربین اسپید دام مموری خور تشخیص چهره وای فای دار
  قیمت
  ۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
  دسته بندیدوربین مداربسته

  دیدگاه خود را بنویسید

  محصولات مرتبط