تکنولوژی دید در شب رنگی(Starlight)

با افزایش تقاضا برای سیستم های امنیتی و نظارتی و نیاز روز افزون به این سیستم ها، امروزه فناوری استارلایت در دوربین های مداربسته محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. این جدیدترین ویژگی امنیتی است که برند های مختلف دوربین مداربسته به مجموعه محصولات خود اضافه می کنند. این فناوری دوربین ها را قادر می سازد که در تاریکی محیط ، تصاویر شفاف و رنگی ارائه دهند. فناوری Starlight نظارت در نور کم را به سطح بالاتری رسانده است.با این قابلیت جدید امکان تصویر برداری به صورت رنگی از محیط به وجود آمده است.

فناوری  استارلایت چیه و چگونه کار میکنه؟!

حسگرهای دوربین های استارلایت با افزایش حساسیت به نور، تصویر برداری  در نور بسیار کم را ممکن می کنند. دوربین های استارلایت سرعت شاتر الکترونیکی دوربین ها را کم می کنند تا نور بیشتری را برای ضبط رنگی دریافت کنند. این  کار مدیون سخت افزار و نرم افزاری است که برای ارائه کیفیت تصویر بی عیب و نقص در شرایط چالش برانگیز نورکم با هم کار می کنند. سنسور نور ویژه و الگوریتم های خاص دست به دست هم می دهند تا تصاویر رنگی را در شرایط کم نور تولید کنند.

نصب دوربین های استارلایت به راحتی امکان پذیر است. این دوربین ها مجهز به فناوری آنالیز هوشمند تصویر برای تقویت عملکرد، از جمله کاهش نویز تصویرهستند.همچنین این تصاویررنگی با کیفیت بالا در تاریکی ، در نتیجه ترکیب فناوری استارلایت با فناوری آنالیز هوشمند تصویر است. این ویژگی ها دوربین را قادر می سازد تا با شرایط کم نور سازگار شود و تصاویری تولید کند که نسبت به دوربین های معمولی وضوح بیشتری دارد.

دوربین استارلایت بسته به شرایط نور ، دید در شب سیاه و سفید و رنگی را فراهم می کند. بدین صورت که اگر خیلی تاریک باشد ، تصاویر سیاه و سفید را ارائه می دهد.و در شرایط نور کم تصاویر رنگی می باشند. از آنجا که سنسورهای دوربین های استارلایت حساس ترند ، از سایر دوربین های امنیتی ، ​​خروجی تصویر بهتری را ارائه می دهند.

مقایسه دوربین های استارلایت و مادون قرمز

مردم اغلب دوربین استارلایت را با دوربین های مادون قرمز اشتباه می گیرند. استارلایت از نظر خروجی تصویر از مادون قرمز بهتر است. با این حال ، امروزه بیشتر دوربین ها از هر دو فناوری استارلایت و مادون قرمز استفاده می کنند. تفاوت عمده بین فناوری استارلایت و مادون قرمز این است که دوربین های استارلایت  در شرایط نوری کم تصاویر رنگی ارائه می دهند در حالی که دوربین های مادون قرمز تصاویر سیاه و سفید حتی در تاریکی مطلق نیز ارائه می دهند.

starlight-technology-netcctvir1

مزایای دوربین استارلایت

دوربین های استارلایت هنگامی که با نرم افزار آنالیزهوشمند تصویر ترکیب می شوند ، خروجی تصویر با کیفیت بالایی را ارائه می دهند.

سطح امنیت بهتر، زیرا دوربین های استارلایت تصاویر واضح تری در شب ارائه می دهند. بنابراین اگر متجاوز برق را قطع و چراغ ها را خاموش کند تا از دید پنهان شود ، باز هم می توان او را در دوربین ها گرفت.

تجزیه و تحلیل تصویر و فیلتر کردن رنگ تا 0.0001 لوکس ~ 0.0003 لوکس را فراهم می کند.

در تاریکی مطلق که دوربین های مادون قرمز معمولی تصویر جالبی ندارند،دوربین های استارلایت تصاویر با جزئیات بیشتری ارائه میدهند.

این عملکرد در شرایط نوری کم ،دوربین های استارلایت را برای نظارت شبانه روزی پرکاربرد و مناسب میکند.

 

دوربین های مداربسته استارلایت را کجاها نصب کنیم؟!

همانطور که خود تعریف نشان می دهد ، دوربین های مداربسته استارلایت تصاویر واضحی را در شرایط کم نور ارائه می دهند که آنها را برای مصارف بیرونی مفید می کند. مکانهایی مانند گاراژها ،راهرو ها، پارکینگ ها و غیره وجود دارد که نمی توانند همیشه روشن باشند. در این مکان ها دوربین های استارلایت مورد استفاده قرار می گیرند. آنها با استفاده از ابزار آنالیزهوشمند تصویر، دید و کنترل بیشتری در زمینه تجاوز، سرقت ، تخریب و … دارند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید